Expedice

Při výdeji ze skladu hotových výrobků jsou v IS INmedias k dispozici nástroje, které kompletují expediční úlohy včetně balicího listu, dodacího listu vydaného, nákladního listu a faktury vydané.

 

Dodací list vydaný

Objednávky jsou propojeny s prodejem výrobků. U každé položky objednávky je vidět množství, které bylo objednáno a jaké množství již bylo dodáno. Rozdíl tvoří plán výdeje, který je nabízen při tvorbě dodacího listu. Dodací list může pokrývat jednu nebo více objednávek. Tomu jsou přizpůsobeny i grafické tiskové výstupy, které obsahují mezisoučty za jednotlivé objednávky.

 

Balicí (expediční) list

Vydávané zboží lze kompletovat a sestavovat do různých konfigurací - balíků. Komfortním pomocníkem je mobilní snímač čárového kódu, který aktuálně nabídne na display předpokládaný obsah balení a podporuje on-line tvorbu. Na pozadí sestavování balení může současně probíhat proces naplňující dodací list.

 

Faktura vydaná

Faktura vydaná završuje z pohledu IS INmedias expediční úlohy. Faktury lze vystavovat v libovolné měně s využitím kurzů aktualizovaných z internetu. Po založení hlavičky je možné naplnit řádky faktury dávkově z jednoho nebo více dodacích listů nebo ručně. Prodejní ceny se do jednotlivých položek faktury nabízejí v souladu nastavenou prioritou podle smluvní, časové nebo pro zákazníka nastavené ceny.

 

Máme informační systém pro výrobu a expedici. Napište nám, rádi vám ho předvedeme